Są blondynki mądre i są blondynki głupie,tylko jak je rozpoznać.
Podpisano:''Blondynka''
Rozmawiają dwaj przyjaciele na temat blondynek. Jeden pyta drugiego: - Czy ty wiesz co to może być takiego, co czuję patrząc głęboko w oczy blondynki? - Stary, bezgraniczna tęsknota za rozumem.