Czym otwieracie piwo, gdy nie ma pod ręką otwieracza? Można użyć zapalniczki, widelca, kluczy... Albo piły łańcuchowej jak ten sympatyczny starszy pan.
Ja specjalistą nie jestem, ale to mi na rumbę wygląda...
Do zrobienia w domowych warunkach... a efekt ciekawy....