psy
lek
emu
#it
hit
syn
fut

MAMY TYLE LAT NA ILE SIĘ CZUJEMY... czyli >Dziadek na trzepaku<...

Ten gość czuje się bardzo młodo mimo swoich 70 lat....

ARBUZOWE FANTAZJE.....

Chcesz podać arbuza w bardzo oryginalny sposób? Oto jak to zrobić

Tworzenie kreatywnych sposobów podania zwykłych owoców to naprawdę fajna sztuka. Ten film pokazuje że wcale nie taka trudna.

DAJESZ! DAJESZ!!!

Otto, 4-letni buldog, przejechał tunelem utworzonym przez 30 osób. Wydarzenie miało miejsce w Limie, w Peru, w trakcie Światowego Dnia Rekordu Guinnessa:
Zadanie nie było takie łatwe. 30 osób stanęło w jednej linii i utworzyło z nóg tunel, którym na deskorolce miał przejechać buldog. Oczywiście na drodze piesek napotkał trudności. Musiał umiejętnie balansować swoim, trzeba przyznać, dość masywnym i niezgrabnym ciałem, a do tego z gracją i precyzją jednocześnie parę razy się odepchnąć.

Kiedy piesek przejechał szczęśliwie pod ostatnim ''elementem'' tunelu, ludzie obserwujący całą sytuację, wybuchnęli z radości tak, jakby oglądali niezwykle emocjonujący mecz piłki nożnej:

TO SIĘ NAZYWA TRESURA... I DOBRE WUCHOWANIE...

Z pewnością dojście do takiego wytrenowania psów, oraz do zaufania jakim trzeba je obdarzyć zajmuje sporo czasu. Jednak nie do końca jestem przekonany czy to jest najbezpieczniejszy sposób wyprowadzenia psów, zwłaszcza tak dużych i będących w większej ilości. Mężczyzna na filmie jest zawodowym trenerem psów.

Babcia Karolina

Oto babcia Karolina pokazująca swoje skillsy. W podeszłym wieku lecz młoda duchem.