psy
lek
emu
#it
hit
syn
fut

SIĘ WCALE NIE BOJĘ! NO... MOŻE TROCHĘ...

Niedawno bardzo popularny był pewien film stworzony przez SA Wardęgę. Pokazywał on psa przebranego za gigantycznego pająka. My mamy rozwiązanie jak poradzić sobie z tym ogromnym pająko psem. Oto najbardziej odważny kotek świata. Bez problemu radzi sobie z dość dużych rozmiarów (pluszowym) pająkiem. Sami zobaczcie!

Dwa koguty chodzą po...

Dwa koguty chodzą po mieście i strasznie się nudzą. Jeden z nich w końcu mówi:
- "Chodź do garmażerii pooglądamy sobie gole kury."

MAŁY!!! DAJESZ!!!

Może wzrost niewielko ale odwagą powala!

JAK PIES Z KOTEM... AKURAT!!!

Żeby pogodzić kociarzy i psiarzy słitaśny filmik z psami i kotami w rolach głównych i jedynych

Mama wilczyca dzwoni...

Mama wilczyca dzwoni do syna:
- Gdzie jesteś? Kiedy wrócisz? Upiekłam twoje ulubione ciasto.
- Dziś mamo chyba nie dam rady. Właśnie zjadłem całą babkę.

NARAZIE JEST SŁODKI... ALE KIEDYŚ... GDY DOROŚNIE...

W brazylijskim zoo na świat przyszło białe lwiątko o imieniu Clara. To pierwszy taki przypadek w Ameryce Południowej. Niestety, maluch został odrzucony przez matkę i troszczą się o niego opiekunowie zoo.

W styczniu siedzą dwa...

W styczniu siedzą dwa niedźwiedzie w norze. Strasznie zachciało się im dupczyć, ale że nie było jak bo niedźwiedzice się po lesie pochowały i śpią to postanowili zabawić się w dwóch... Baraszkują a tu obok nory idzie zając i się na nich patrzy... Niedźwiedzie zaczęły gonić zająca, żeby nikomu w lesie nie powiedział... Gonią go po lasach i polach, aż w końcu zając wpadł do przerębla... Jeden niedźwiedź wsadza łapę do przerębla i wyłowił rybę... Pyta się jej:
- Widziałaś zająca?
- Utopił się ty pedale...