psy
#it
hit
fut
lek
syn
emu

Skok życia !

BO JEŚLI KOMUŚ W DUSZY GRA TO WSZĘDZIE ZATAŃCZYĆ POTRAFI...

Nigdy nie sądziłem, że na siłowni można zobaczyć taki pokaz. Ba! Nigdy nie sądziłem, że na bieżni można robić coś takiego! Naprawdę niesamowite. Mam nadzieje że będzie to inspirujące dla tych którym zwykłe bieganie już dawno się znudziło.

BO JEŚLI SIĘ MA MUZYKĘ W SERCU TO ANI INSTRUMENTY NIEPOTRZEBNE

Zapewne słyszałeś już nie raz ten utwór Piotra Czajkowskiego, ale prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś go wykonanego w ten sposób. Bohaterem tego filmiku są Polacy – Anna i Arkadiusz Szafraniec. Nazywają się „GlassDuo” i… grają na bardzo nietypowym instrumencie. Artyści wzbudzili niemałą sensację w Internecie. Ich filmik obejrzało już ponad 4 miliony internautów – co ciekawe, głównie zagranicznych.

DAJESZ! DAJESZ!!!

Otto, 4-letni buldog, przejechał tunelem utworzonym przez 30 osób. Wydarzenie miało miejsce w Limie, w Peru, w trakcie Światowego Dnia Rekordu Guinnessa:
Zadanie nie było takie łatwe. 30 osób stanęło w jednej linii i utworzyło z nóg tunel, którym na deskorolce miał przejechać buldog. Oczywiście na drodze piesek napotkał trudności. Musiał umiejętnie balansować swoim, trzeba przyznać, dość masywnym i niezgrabnym ciałem, a do tego z gracją i precyzją jednocześnie parę razy się odepchnąć.

Kiedy piesek przejechał szczęśliwie pod ostatnim ''elementem'' tunelu, ludzie obserwujący całą sytuację, wybuchnęli z radości tak, jakby oglądali niezwykle emocjonujący mecz piłki nożnej:

TAKIE DOMOWE >CUDOŚCI<...

Co powiecie na domową magię? Te sztuczki spokojnie możecie wykonać sami! Może niekoniecznie macie w barku whiskey, ale pieprz i mydło w płynie ma chyba każdy Smile

Na dzieciach zrobi wrażenie sztuczka z balonem. Wystarczy napełnić go wodą i na pewno nie pęknie w kontakcie z ogniem. A w oczach dzieci zostaniecie mistrzami magii Smile

Koniecznie dajcie znać, który pomysł najbardziej Wam się spodobał!

CO MOŻNA ZDZIAŁAĆ W CIĄGU 10 GODZIN...

Amisze zwykle kojarzą się z zacofaniem, w końcu nie używają wielu rzeczy bez których my nie przetrwali byśmy nawet jednego dnia. Jednak gdy obejrzy się ten film można się zastanowić, że może czasem nie jest potrzebne aż tyle technologi? Nagranie zostało zrobione technologią poklatkową z ponad 1600 zdjęć zrobionych w ciągu 10 godzin.

2 w 1... I SMACZNE I ŁADNE...

Z racji tego, że wiosenna aura nas nie rozpieszcza mamy coś, co poprawi Ci humor i wprowadzi do Twojego życia trochę pasteli oraz kwiatów! I nie mówię tu w ogóle o zawartości garderoby. Tym razem chodzi o … desery! Co najlepsze stworzenie tych małych arcydzieł nie wymaga profesjonalnych umiejętności, czy szczególnych uzdolnień! Każdy z tym zadaniem poradzi sobie świetnie! Zanim się obejrzysz przygotujesz cały bukiet ciasteczkowych kwiatów. Jak podoba Ci się ten pomysł? Jeśli zdecydujesz się spróbować, koniecznie daj znać jak Ci poszło. Powodzenia!