psy
fut
lek
emu
#it
hit
syn

OJ! WIELE MOŻNA SIĘ JESZCZE PO DZIADKU SPODZIEWAĆ...

CO BY NIE MÓWIĆ... ROBI TO DOBRZE...

Izraelska wokalistka Sarit Hadad gra na czarnym bębenku kielichowym zwanym darbuka, który to głównie używa się w muzyce Bliskiego Wschodu

PREZENTY ROZPAKOWANE.. A PAPIER? OTO SPOSÓB JAK GO WYKORZYSTAĆ.

Prezenty pięknie wyglądają pod choinką. Jednak gdy już je rozpakujemy zwykle wyrzucamy całą masę papieru do pakowania. A przecież można go wykorzystać. Oto jeden ze sposobów. Nam się bardzo podoba

NIEŹLE JAK NA CZTERNASTOLATKA...

Głos, który już teraz z powodzeniem mógłby lecieć w kinach, telewizorach i monitorach. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że chłopak ma dopiero 14 lat.

BO JEŚLI KOMUŚ W DUSZY GRA TO WSZĘDZIE ZATAŃCZYĆ POTRAFI...

Nigdy nie sądziłem, że na siłowni można zobaczyć taki pokaz. Ba! Nigdy nie sądziłem, że na bieżni można robić coś takiego! Naprawdę niesamowite. Mam nadzieje że będzie to inspirujące dla tych którym zwykłe bieganie już dawno się znudziło.