- Kochanie, odebrałaś synka z przedszkola? - Tak. - Toż to nie mój syn! - Tamten co myślisz to też nie...
- Mamo, to jest Kazio! Przyjrzyj mu się uważnie! - Dlaczego? - Bo on się uczy jeszcze gorzej niż ja!