Blondynce dzwoni telefon w torebce. Grzebie, grzebie i po chwili niepowodzeń mówi: - No tak, pewnie zgubiłam
- Dlaczego blondynki noszą obcisłe spódnice? - Aby utrzymać nogi razem.
Wchodzi blondynka do sklepu. - Poproszę pastę do butów. - A do jakich ? - numer 46.