Jasio pyta tatę: - "Dlaczego Królewna Śnieżka trafiła do domu wariatów?" - "Nie wiesz? To znajdź mi taką drugą dziewczynę, która wytrzyma z siedmioma kawalerami na raz!"
Mama pyta Jasia: - "Jaka jest ta wasza nowa pani od matematyki?" - "Bardzo fajna! Już drugi raz podczas tej zimy złamała nogę!"
Pani mówi: - Jasiu, na sprawdzianie ściągałeś od Marcina. - Skąd pani to wie? - Bo się rozpędziłeś i ściągnąłeś też imię i nazwisko..